CDV16FF331JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF331JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV16FF331JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL
Duomenų lapai: CDV16FF331JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CDV16FF331JO3F specifikacijos
Dalies numeris CDV16FF331JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80424 pcs Duomenų lapas CDV16FF331JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 1kV Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Serija CDV16
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-3106
CDV16FF331J03F
CDV16FF331JO3F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.232" (5.90mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.469" (11.90mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 330pF Mica Capacitor 1kV Radial Talpa 330pF