CDV16FF331JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF331JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV16FF331JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL
Duomenų lapai: CDV16FF331JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
CDV16FF331JO3 specifikacijos
Dalies numeris CDV16FF331JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 47287 pcs Duomenų lapas CDV16FF331JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 1kV Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Serija CDV16
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CDV16FF331J03 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.234" (5.94mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.469" (11.90mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 330pF Mica Capacitor 1kV Radial Talpa 330pF