CDS30FD682JO3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDS30FD682JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 6800PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CDS30FD682JO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CDS30FD682JO3 specifikacijos
Dalies numeris CDS30FD682JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 6800PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7038 pcs Duomenų lapas CDS30FD682JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.730" L x 0.230" W (18.50mm x 5.80mm) Serija CDS30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.438" (11.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.799" (20.30mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 6800pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 6800pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDS30FD223JO3
CDS30FD223JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 0.022UF 5% 500V RADIAL