CDS30FD203JO3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDS30FD203JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 0.02UF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CDS30FD203JO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CDS30FD203JO3 specifikacijos
Dalies numeris CDS30FD203JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 0.02UF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3736 pcs Duomenų lapas CDS30FD203JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.750" L x 0.380" W (19.10mm x 9.70mm) Serija CDS30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.438" (11.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.831" (21.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 0.02µF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 0.02µF