CDS15FD910JO3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDS15FD910JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CDS15FD910JO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CDS15FD910JO3 specifikacijos
Dalies numeris CDS15FD910JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58322 pcs Duomenų lapas CDS15FD910JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.430" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm) Serija CDS15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.234" (5.90mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.280" (7.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 91pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 91pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDS15FD511JO3
CDS15FD511JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 31424 pcs
parsisiųsti: CDS15FD511JO3.pdf
RFQ
CDS16N
CDS16N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SOCKET,1/4" DRIVE,9MM,6PT
Sandelyje: 52778 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CDS15FD511GO3
CDS15FD511GO3
apibūdinimas: MICA
parsisiųsti: CDS15FD511GO3.pdf
CDS15FD910GO3
CDS15FD910GO3
apibūdinimas: MICA
parsisiųsti: CDS15FD910GO3.pdf
CDS18
CDS18
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: 1/4" DRIVE,11MM SOCKET,6PT
parsisiųsti:
CDS17
CDS17
apibūdinimas: 1/4" DRIVE,10MM SOCKET,6PT
CDS18N
CDS18N
apibūdinimas: SOCKET,1/4" DRIVE,11MM,6PT
CDS15N
CDS15N
apibūdinimas: SOCKET,1/4" DRIVE,8MM,6PT
CDS15FD501JO3F
CDS15FD501JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL
parsisiųsti: CDS15FD501JO3F.pdf
CDS15FD511FO3
CDS15FD511FO3
parsisiųsti: CDS15FD511FO3.pdf
CDS17N
CDS17N
apibūdinimas: SOCKET,1/4" DRIVE,10MM,6PT
CDS15FD910FO3
CDS15FD910FO3
parsisiųsti: CDS15FD910FO3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus