CDS15FD511JO3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDS15FD511JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CDS15FD511JO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CDS15FD511JO3 specifikacijos
Dalies numeris CDS15FD511JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 510PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31424 pcs Duomenų lapas CDS15FD511JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.160" W (11.20mm x 4.10mm) Serija CDS15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.234" (5.90mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.299" (7.60mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 510pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 510pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDS15FD910GO3
CDS15FD910GO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: MICA
Sandelyje: 48929 pcs
parsisiųsti: CDS15FD910GO3.pdf
RFQ
CDS15FD471JO3
CDS15FD471JO3
apibūdinimas: CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 35061 pcs
parsisiųsti: CDS15FD471JO3.pdf
RFQ
CDS17
CDS17
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: 1/4" DRIVE,10MM SOCKET,6PT
parsisiųsti:
CDS15FD501JO3F
CDS15FD501JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL