CDLC302P2R7LR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDLC302P2R7LR
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP 3000F 0% +10% 2.7V CHAS MNT
Duomenų lapai: CDLC302P2R7LR.pdf
  • Pranešimas
CDLC302P2R7LR specifikacijos
Dalies numeris CDLC302P2R7LR Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP 3000F 0% +10% 2.7V CHAS MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4163 pcs Duomenų lapas CDLC302P2R7LR.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.7V Tolerancija 0%, +10%
Nutraukimas Screw Terminals Dydis / Matmenys 2.382" Dia x 5.669" L (60.50mm x 144.00mm)
Serija CDLC Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 0.26 mOhm Išsamus aprašymas 3000F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Axial, Can - Screw Terminals 0.26 mOhm 1000 Hrs @ 65°C
Talpa 3000F