CDLC152P2R7K04
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDLC152P2R7K04 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDLC152P2R7K04
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP 1500F 0% +20% 2.7V CHAS MNT
Duomenų lapai: CDLC152P2R7K04.pdf
  • Pranešimas
CDLC152P2R7K04 specifikacijos
Dalies numeris CDLC152P2R7K04 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP 1500F 0% +20% 2.7V CHAS MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4624 pcs Duomenų lapas CDLC152P2R7K04.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.7V Tolerancija -
Nutraukimas Screw Terminals Dydis / Matmenys 2.390" Dia x 3.346" L (60.70mm x 85.00mm)
Serija CDLC Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Axial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 338-3375
Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 0.47 mOhm
Išsamus aprašymas 1500F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Axial, Can - Screw Terminals 0.47 mOhm 1000 Hrs @ 65°C Talpa 1500F