CD5EC620JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC620JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD5EC620JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 62PF 5% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD5EC620JO3F.pdf
  • Pranešimas
CD5EC620JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD5EC620JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 62PF 5% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42883 pcs Duomenų lapas CD5EC620JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.150" W (6.90mm x 3.80mm) Serija CD5
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD5EC620J03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.118" (3.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 62pF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 62pF