CD5EC620GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC620GO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD5EC620GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 62PF 2% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD5EC620GO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD5EC620GO3 specifikacijos
Dalies numeris CD5EC620GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 62PF 2% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 29473 pcs Duomenų lapas CD5EC620GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.150" W (6.90mm x 3.80mm) Serija CD5
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.118" (3.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 62pF Mica Capacitor 300V Radial
Talpa 62pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD5EC680JO3
CD5EC680JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 68PF 5% 300V RADIAL
Sandelyje: 73687 pcs
parsisiųsti: CD5EC680JO3.pdf
RFQ
CD5EC510JO3
CD5EC510JO3
apibūdinimas: CAP MICA 51PF 5% 300V RADIAL
Sandelyje: 75990 pcs
parsisiųsti: CD5EC510JO3.pdf
RFQ
CD5EC620GO3F
CD5EC620GO3F
apibūdinimas: CAP MICA 62PF 2% 300V RADIAL