CD4FC751GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FC751GO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD4FC751GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD4FC751GO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD4FC751GO3 specifikacijos
Dalies numeris CD4FC751GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6128 pcs Duomenų lapas CD4FC751GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Serija CD4
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.311" (7.90mm) funkcijos RF, High Frequency
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 750pF Mica Capacitor 300V Radial
Talpa 750pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD4FC821JO3
CD4FC821JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 820PF 5% 300V RADIAL
Sandelyje: 7056 pcs
parsisiųsti: CD4FC821JO3.pdf
RFQ
CD4FC751GO3F
CD4FC751GO3F
apibūdinimas: CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL