CD4FC681JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FC681JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD4FC681JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 680PF 5% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD4FC681JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD4FC681JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD4FC681JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 680PF 5% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6742 pcs Duomenų lapas CD4FC681JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Serija CD4
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.311" (7.90mm) funkcijos RF, High Frequency
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 680pF Mica Capacitor 300V Radial
Talpa 680pF