CD4FC561FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FC561FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD4FC561FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 560PF 1% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD4FC561FO3F.pdf
  • Pranešimas
CD4FC561FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD4FC561FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 560PF 1% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4683 pcs Duomenų lapas CD4FC561FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Serija CD4
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD4FC561F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.311" (7.90mm)
funkcijos RF, High Frequency Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 560pF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 560pF