CD4FA911JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FA911JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD4FA911JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 910PF 5% 100V RADIAL
Duomenų lapai: CD4FA911JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD4FA911JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD4FA911JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 910PF 5% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5209 pcs Duomenų lapas CD4FA911JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Serija CD4
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.311" (7.90mm) funkcijos RF, High Frequency
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 910pF Mica Capacitor 100V Radial
Talpa 910pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD4FA152GO3
CD4FA152GO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 1500PF 2% 100V RADIAL
Sandelyje: 3006 pcs
parsisiųsti: CD4FA152GO3.pdf
RFQ
CD4FA911JO3F
CD4FA911JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 910PF 5% 100V RADIAL