CD30FD912JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD912JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FD912JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 9100PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FD912JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD30FD912JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD30FD912JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 9100PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7970 pcs Duomenų lapas CD30FD912JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.791" L x 0.331" W (20.10mm x 8.40mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.437" (11.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.882" (22.40mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 9100pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 9100pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD34.1133.151
CD34.1133.151
Gamintojai: Schurter
apibūdinimas: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Sandelyje: 1470 pcs
parsisiųsti: CD34.1133.151.pdf
RFQ
Gamintojai: Schurter
Sandelyje: 2864 pcs
parsisiųsti: CD34.4101.151.pdf
RFQ
CD30FD912JO3F
CD30FD912JO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 9100PF 5% 500V RADIAL