CD30FD912FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD912FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FD912FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 9100PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FD912FO3F.pdf
  • Pranešimas
CD30FD912FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD30FD912FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 9100PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6118 pcs Duomenų lapas CD30FD912FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.791" L x 0.331" W (20.10mm x 8.40mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD30FD912F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.437" (11.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.882" (22.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 9100pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 9100pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD30FD912JO3F
CD30FD912JO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 9100PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 8380 pcs
parsisiųsti: CD30FD912JO3F.pdf
RFQ
CD30FD912FO3
CD30FD912FO3
apibūdinimas: CAP MICA 9100PF 1% 500V RADIAL