CD30FD332GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD332GO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FD332GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 3300PF 2% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FD332GO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD30FD332GO3 specifikacijos
Dalies numeris CD30FD332GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 3300PF 2% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 9021 pcs Duomenų lapas CD30FD332GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.437" (11.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.858" (21.80mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 3300pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 3300pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD30FD332GO3F
CD30FD332GO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 3300PF 2% 500V RADIAL