CD30FD332FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD332FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FD332FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 3300PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FD332FO3F.pdf
  • Pranešimas
CD30FD332FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD30FD332FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 3300PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6614 pcs Duomenų lapas CD30FD332FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD30FD332F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.437" (11.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.858" (21.80mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 3300pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 3300pF