CD30FD202JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD202JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FD202JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 2000PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FD202JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD30FD202JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD30FD202JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 2000PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 11004 pcs Duomenų lapas CD30FD202JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.772" L x 0.240" W (19.60mm x 6.10mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.437" (11.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.850" (21.60mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 2000pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 2000pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD30FD203GO3
CD30FD203GO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 0.02UF 2% 500V RADIAL
Sandelyje: 3494 pcs
parsisiųsti: CD30FD203GO3.pdf
RFQ
CD30FD202FO3
CD30FD202FO3
apibūdinimas: CAP MICA 2000PF 1% 500V RADIAL
Sandelyje: 8128 pcs
parsisiųsti: CD30FD202FO3.pdf
RFQ
CD30FD202JO3F
CD30FD202JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 2000PF 5% 500V RADIAL