CD30FD183JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD183JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FD183JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 0.018UF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FD183JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD30FD183JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD30FD183JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 0.018UF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6455 pcs Duomenų lapas CD30FD183JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.819" L x 0.429" W (20.80mm x 10.90mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-3879
CD30FD183J03F
CD30FD183JO3F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.437" (11.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.909" (23.10mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 0.018µF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 0.018µF