CD19FD502FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD502FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD502FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 5000PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CD19FD502FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD19FD502FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 5000PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9946 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.370" W (18.00mm x 9.40mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD19FD502F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 5000pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 5000pF