CD19FD501JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD501JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD501JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD19FD501JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD19FD501JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD19FD501JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 77873 pcs Duomenų lapas CD19FD501JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.642" L x 0.201" W (16.30mm x 5.10mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2886 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 500pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 500pF