CD19FD152JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD152JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD152JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 1500PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD19FD152JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD19FD152JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD19FD152JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 1500PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 48760 pcs Duomenų lapas CD19FD152JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-1071
CD19FD152J03
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 1500pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 1500pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD19FD152JO3F
CD19FD152JO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 1500PF 5% 500V RADIAL