CD19FD132JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD132JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD132JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 1300PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD19FD132JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD19FD132JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 1300PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54215 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-3019
CD19FD132J03F
CD19FD132JO3F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 1300pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 1300pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD19FD152JO3
CD19FD152JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 1500PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 48760 pcs
parsisiųsti: CD19FD152JO3.pdf
RFQ
CD19FD131JO3F
CD19FD131JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 130PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 51864 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CD19FD132JO3
CD19FD132JO3
apibūdinimas: CAP MICA 1300PF 5% 500V RADIAL