CD19CD150JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19CD150JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19CD150JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CD19CD150JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD19CD150JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43371 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys - Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD19CD150J03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 15pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 15pF