CD18FD911JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD911JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD18FD911JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD18FD911JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD18FD911JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD18FD911JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 22711 pcs Duomenų lapas CD18FD911JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) Serija CD18
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 910pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 910pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD18FD681JO3
CD18FD681JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 680PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 22981 pcs
parsisiųsti: CD18FD681JO3.pdf
RFQ
CD18FD911JO3F
CD18FD911JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL