CD18FD512JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD512JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD18FD512JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 5100PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD18FD512JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD18FD512JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD18FD512JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 5100PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6638 pcs Duomenų lapas CD18FD512JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.370" W (18.00mm x 9.40mm) Serija CD18
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 5100pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 5100pF