CD18FD472JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD472JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD18FD472JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD18FD472JO3F.pdf
  • Pranešimas
CD18FD472JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD18FD472JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5718 pcs Duomenų lapas CD18FD472JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.701" L x 0.350" W (17.80mm x 8.90mm) Serija CD18
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD18FD472J03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.579" (14.70mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 4700pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 4700pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD18FD472JO3
CD18FD472JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL