CD17FD301JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17FD301JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD17FD301JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 300PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD17FD301JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD17FD301JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD17FD301JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 300PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70051 pcs Duomenų lapas CD17FD301JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serija CD17
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-3008
CD17FD301J03F
CD17FD301JO3F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.232" (5.90mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.390" (9.90mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 300pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 300pF