CD17FD241JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17FD241JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD17FD241JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD17FD241JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CD17FD241JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD17FD241JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 45705 pcs Duomenų lapas CD17FD241JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.201" W (11.70mm x 5.10mm) Serija CD17
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.232" (5.90mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.382" (9.70mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 240pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 240pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD17FD271JO3
CD17FD271JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 54194 pcs
parsisiųsti: CD17FD271JO3.pdf
RFQ
CD17FD241JO3F
CD17FD241JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL