CD15FD251JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD251JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD15FD251JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 250PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD15FD251JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD15FD251JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD15FD251JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 250PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 71878 pcs Duomenų lapas CD15FD251JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serija CD15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2853 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.232" (5.90mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.390" (9.90mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 250pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 250pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD15FD271FO3
CD15FD271FO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 270PF 1% 500V RADIAL
Sandelyje: 38548 pcs
parsisiųsti: CD15FD271FO3.pdf
RFQ
CD15FD271JO3
CD15FD271JO3
apibūdinimas: CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 73579 pcs
parsisiųsti: CD15FD271JO3.pdf
RFQ
CD15FD251JO3F
CD15FD251JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 250PF 5% 500V RADIAL