CD15FD251FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD251FO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD15FD251FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 250PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD15FD251FO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD15FD251FO3 specifikacijos
Dalies numeris CD15FD251FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 250PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 32147 pcs Duomenų lapas CD15FD251FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serija CD15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.232" (5.90mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.390" (9.90mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 250pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 250pF