CD15FD151JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD151JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD15FD151JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD15FD151JO3F.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD15FD151JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD15FD151JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62592 pcs Duomenų lapas CD15FD151JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) Serija CD15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2598
CD15FD151J03F
CD15FD151JO3F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.232" (5.90mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.370" (9.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 150pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 150pF