CD15FD131JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD131JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD15FD131JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 130PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD15FD131JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD15FD131JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD15FD131JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 130PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67121 pcs Duomenų lapas CD15FD131JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Serija CD15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2976
CD15FD131J03F
CD15FD131JO3F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.232" (5.90mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.370" (9.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 130pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 130pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD15FD151GO3F
CD15FD151GO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 150PF 2% 500V RADIAL
Sandelyje: 88907 pcs
parsisiųsti: CD15FD151GO3F.pdf
RFQ
CD15FD131JO3
CD15FD131JO3
apibūdinimas: CAP MICA 130PF 5% 500V RADIAL