CD15CD100JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15CD100JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD15CD100JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 10PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD15CD100JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD15CD100JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD15CD100JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 10PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 81355 pcs Duomenų lapas CD15CD100JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Serija CD15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-1061
CD15CD100J03
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.232" (5.90mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 10pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 10pF