CD15CD100DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15CD100DO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD15CD100DO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD15CD100DO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD15CD100DO3 specifikacijos
Dalies numeris CD15CD100DO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 69628 pcs Duomenų lapas CD15CD100DO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Serija CD15