CD10FD251FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD251FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD10FD251FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 250PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD10FD251FO3F.pdf
  • Pranešimas
CD10FD251FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD10FD251FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 250PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21187 pcs Duomenų lapas CD10FD251FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serija CD10
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD10FD251F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.142" (3.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.382" (9.70mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 250pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 250pF