CD10FD241JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD241JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD10FD241JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD10FD241JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD10FD241JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD10FD241JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 32926 pcs Duomenų lapas CD10FD241JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serija CD10
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.142" (3.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.382" (9.70mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 240pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 240pF