BLC080J112B4A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
BLC080J112B4A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLC080J112B4A
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 8UF 5% 1.1KVDC RAD 4LD
Duomenų lapai: BLC080J112B4A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BLC080J112B4A specifikacijos
Dalies numeris BLC080J112B4A Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 8UF 5% 1.1KVDC RAD 4LD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19301 pcs Duomenų lapas BLC080J112B4A.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1100V (1.1kV) Įtampos įvertinimas - AC 230V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Serija BLC
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Kiti vardai 338-3397
Darbinė temperatūra -45°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 1.476" (37.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6.5 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 8µF Film Capacitor 230V 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Talpa 8µF