BLC10G22LS-240PVTZ
AmpleonAmpleon
BLC10G22LS-240PVTZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLC10G22LS-240PVTZ
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3
Duomenų lapai: BLC10G22LS-240PVTZ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BLC10G22LS-240PVTZ specifikacijos
Dalies numeris BLC10G22LS-240PVTZ Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1622 pcs Duomenų lapas BLC10G22LS-240PVTZ.pdf
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas SOT1275-3
Serija - Maitinimas - išvestis 60W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė SOT1275-3
Kiti vardai 1603-1119
BLC10G22LS-240PVTZ-ND
Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 19.7dB
Dažnumas 2.11GHz ~ 2.2GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 28V 1.6A 2.11GHz ~ 2.2GHz 19.7dB 60W SOT1275-3
Dabartinis įvertinimas 1.4µA Dabartinis testas 1.6A