474K500CS6
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 474K500CS6
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP NETWORK 0.47UF 500V 8DIP
Duomenų lapai: 474K500CS6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
474K500CS6 specifikacijos
Dalies numeris 474K500CS6 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP NETWORK 0.47UF 500V 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5638 pcs Duomenų lapas 474K500CS6.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Temperatūros koeficientas - Dydis / Matmenys 0.701" L x 0.625" W (17.80mm x 15.90mm)
Serija Capstick® CS Reitingai -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-DIP (0.600", 15.20mm)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.319" (8.10mm) Dielektrinė medžiaga Polymer, Metallized
Išsamus aprašymas 0.47µF Bussed Capacitor Array 500V 8-DIP (0.600", 15.20mm) Circuit Type Bussed
Talpa 0.47µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
474K500CS6G
474K500CS6G
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ARRAY 0.47UF 500V 8SMD
Sandelyje: 7841 pcs
parsisiųsti: 474K500CS6G.pdf
RFQ
474K500CS6G-FA
474K500CS6G-FA
Sandelyje: 8214 pcs
parsisiųsti: 474K500CS6G-FA.pdf
RFQ
474K400CS6
474K400CS6
apibūdinimas: CAP NETWORK 0.47UF 400V 16DIP
parsisiųsti: 474K400CS6.pdf
474K500CS6-FA
474K500CS6-FA
apibūdinimas: CAP NETWORK 0.47UF 500V 8DIP