474K400CS6
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
474K400CS6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 474K400CS6
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP NETWORK 0.47UF 400V 16DIP
Duomenų lapai: 474K400CS6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
474K400CS6 specifikacijos
Dalies numeris 474K400CS6 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP NETWORK 0.47UF 400V 16DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6704 pcs Duomenų lapas 474K400CS6.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±10%
Temperatūros koeficientas - Dydis / Matmenys 0.701" L x 0.460" W (17.80mm x 11.70mm)
Serija Capstick® CS Reitingai -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.319" (8.10mm) Dielektrinė medžiaga Polymer, Metallized
Išsamus aprašymas 0.47µF Bussed Capacitor Array 400V 6-DIP Circuit Type Bussed
Talpa 0.47µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
474K500CS6-FA
474K500CS6-FA
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP NETWORK 0.47UF 500V 8DIP
Sandelyje: 7017 pcs
parsisiųsti: 474K500CS6-FA.pdf
RFQ
474K400CS6G
474K400CS6G
apibūdinimas: CAP NETWORK 0.47UF 400V 6SMD
Sandelyje: 6192 pcs
parsisiųsti: 474K400CS6G.pdf
RFQ
474K500CS6
474K500CS6
parsisiųsti: 474K500CS6.pdf
474CKR050M
474CKR050M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V T/H
parsisiųsti: 474CKR050M.pdf
474K400CS6-FA
474K400CS6-FA
apibūdinimas: CAP ARRAY 0.47UF 400V 6DIP