LC20G-101 1/500
Copal ElectronicsCopal Electronics
LC20G-101 1/500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LC20G-101 1/500
Gamintojas / Gamintojas: Copal Electronics
Prekės aprašymas DC GEARED MOTOR 1/500 12VDC 0.98
Duomenų lapai: LC20G-101 1/500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
  • Pranešimas
LC20G-101 1/500 specifikacijos
Dalies numeris LC20G-101 1/500 Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas DC GEARED MOTOR 1/500 12VDC 0.98 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1433 pcs Duomenų lapas LC20G-101 1/500.pdf
Svoris 0.133 lb (60.33g) Įtampa - Įvertinta 12VDC
Įveskite DC Motor Sukimo momentas - įvertinta (oz-in / mNm) 3.47 / 24.5
Sukimo momentas - maksimalus momentinis (oz-in / mNm) - Nutraukimo stilius Screw Terminal
Dydis / Matmenys Round - 0.787" Dia (20.00mm) Serija LC20G
RPM 6000 RPM Galia - Įvertinta -
Kiti vardai 563-2096 Darbinė temperatūra -
Montavimo skylės atstumas 0.205" (5.20mm) Variklio tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Ilgis - velenas ir guolis 0.276" (7.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Pavarų mažinimo koeficientas 500 Funkcija Gearmotor
funkcijos - Kodavimo tipas -
Skersmuo - velenas 0.118" (3.00mm) Išsamus aprašymas DC Motor Gearmotor 6000 RPM 12VDC
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LC20G-101 1/150
LC20G-101 1/150
Gamintojai: Copal Electronics
apibūdinimas: DC GEARED MOTOR 1/150 12VDC 0.98
Sandelyje: 1166 pcs
parsisiųsti: LC20G-101 1/150.pdf
RFQ
LC20G-101 1/1000
LC20G-101 1/1000
Gamintojai: Copal Electronics
apibūdinimas: DC GEARED MOTOR 1/1000 12VDC 0.9