LC20G-101 1/50
Copal ElectronicsCopal Electronics
LC20G-101 1/50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LC20G-101 1/50
Gamintojas / Gamintojas: Copal Electronics
Prekės aprašymas DC GEARED MOTOR 1/50 12VDC 0.98M
Duomenų lapai: LC20G-101 1/50.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
  • Pranešimas
LC20G-101 1/50 specifikacijos
Dalies numeris LC20G-101 1/50 Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas DC GEARED MOTOR 1/50 12VDC 0.98M "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1378 pcs Duomenų lapas LC20G-101 1/50.pdf
Svoris 0.133 lb (60.33g) Įtampa - Įvertinta 12VDC
Įveskite DC Motor Sukimo momentas - įvertinta (oz-in / mNm) 1.39 / 9.8
Sukimo momentas - maksimalus momentinis (oz-in / mNm) - Nutraukimo stilius Screw Terminal
Dydis / Matmenys Round - 0.787" Dia (20.00mm) Serija LC20G
RPM 6000 RPM Galia - Įvertinta -
Kiti vardai 563-2092 Darbinė temperatūra -
Montavimo skylės atstumas 0.205" (5.20mm) Variklio tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Ilgis - velenas ir guolis 0.276" (7.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Pavarų mažinimo koeficientas 50 Funkcija Gearmotor
funkcijos - Kodavimo tipas -
Skersmuo - velenas 0.118" (3.00mm) Išsamus aprašymas DC Motor Gearmotor 6000 RPM 12VDC
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LC20G-101 1/25
LC20G-101 1/25
Gamintojai: Copal Electronics
apibūdinimas: DC GEARED MOTOR 1/25 12VDC 0.98M
Sandelyje: 1239 pcs
parsisiųsti: LC20G-101 1/25.pdf
RFQ
LC222J2K
LC222J2K
Gamintojai: U.S. Sensor
apibūdinimas: THERM NTC 2.252KOHM 3892K BEAD
Sandelyje: 75044 pcs
parsisiųsti: LC222J2K.pdf
RFQ
LC20G-101 1/150
LC20G-101 1/150
Gamintojai: Copal Electronics
apibūdinimas: DC GEARED MOTOR 1/150 12VDC 0.98
parsisiųsti: LC20G-101 1/150.pdf
LC20G-101 1/1000
LC20G-101 1/1000
apibūdinimas: DC GEARED MOTOR 1/1000 12VDC 0.9