XK372-40.96M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XK372-40.96M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC 40.96MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Duomenų lapai: XK372-40.96M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
XK372-40.96M specifikacijos
Dalies numeris XK372-40.96M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC 40.96MHZ 3.3V LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22463 pcs Duomenų lapas XK372-40.96M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija XK372
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW979DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 40.96MHz
Išsamus aprašymas 40.96MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA