XK372-30.72M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XK372-30.72M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC 30.72MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Duomenų lapai: XK372-30.72M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
XK372-30.72M specifikacijos
Dalies numeris XK372-30.72M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC 30.72MHZ 3.3V LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33385 pcs Duomenų lapas XK372-30.72M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija XK372
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW977TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 30.72MHz
Išsamus aprašymas 30.72MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA