TVB602-050.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVB602-050.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC TCXO 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: TVB602-050.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
55 pcs
  • Pranešimas
TVB602-050.0M specifikacijos
Dalies numeris TVB602-050.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC TCXO 50.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3302 pcs Duomenų lapas TVB602-050.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija TVB
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai Q9951736 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±280ppb Dažnumas 50MHz
Išsamus aprašymas 50MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6mA