TVB320NSA-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB320NSA-L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVB320NSA-L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas THYRISTOR 320V 150A SMB
Duomenų lapai: TVB320NSA-L.pdf
  • Pranešimas
TVB320NSA-L specifikacijos
Dalies numeris TVB320NSA-L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas THYRISTOR 320V 150A SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4489 pcs Duomenų lapas TVB320NSA-L.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 320V
Įtampa - pertrauka 400V Serija SiBar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai RF1166-000 Elementų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 150A
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 50A Dabartinis - laikykite (Ih) 150mA
Talpa 27pF