D75F-013.0M-T
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D75F-013.0M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D75F-013.0M-T
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC TCXO 13.000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: D75F-013.0M-T.pdf
  • Pranešimas
D75F-013.0M-T specifikacijos
Dalies numeris D75F-013.0M-T Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC TCXO 13.000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9824 pcs Duomenų lapas D75F-013.0M-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija D75F
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai D75F-13.0 MHZ-T
D75F-13.0 MHZ-T-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±500ppb Dažnumas 13MHz
Išsamus aprašymas 13MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D75F-027.0M
D75F-027.0M
Gamintojai: Connor-Winfield
apibūdinimas: OSC TCXO 27.000MHZ LVCMOS SMD
Sandelyje: 8556 pcs
parsisiųsti: D75F-027.0M.pdf
RFQ
Gamintojai: Connor-Winfield
apibūdinimas: OSC TCXO 13.000MHZ LVCMOS SMD