D75A-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D75A-020.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D75A-020.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: D75A-020.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D75A-020.0M specifikacijos
Dalies numeris D75A-020.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6382 pcs Duomenų lapas D75A-020.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija D75A
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW651
CW651-ND
CW651CT
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±280ppb Dažnumas 20MHz
Išsamus aprašymas 20MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D75F-013.0M
D75F-013.0M
Gamintojai: Connor-Winfield
apibūdinimas: OSC TCXO 13.000MHZ LVCMOS SMD
Sandelyje: 8287 pcs
parsisiųsti: D75F-013.0M.pdf
RFQ
D75A-010.0M-T
D75A-010.0M-T
Gamintojai: Connor-Winfield
apibūdinimas: OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
Sandelyje: 7216 pcs
parsisiųsti: D75A-010.0M-T.pdf
RFQ
D75A-020.0M-T
D75A-020.0M-T
apibūdinimas: OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD